Zapraszamy do profesjonalnych gabinetów stomatologicznych

 Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, dental spa Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, dental spa Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, dental spa Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, dental spa Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, dental spaSzanowni Państwo, na terenie Hotelu Bończa otworzyliśmy Dental SPA - Leczenie dentystyczne w atmosferze SPA. Jest to nowość na polskim rynku! Poniżej nieco szczegółów, jak wam się podoba? Polecamy i zapraszamy!

Klinika cechuje się niezwykłą atmosferą SPA dentystycznego, które ma na celu zminimalizować nieprzyjemne doznania występujące w większości gabinetów stomatologicznych. Podczas leczenia pacjent otoczony jest szeregiem czynników wpływających na jego odczucia.

Od momentu wejścia do kliniki unosi się zapach wanilii, pomarańczy cynamonu. Poczekalnia jest wyposażona w sufity z oświetleniem do fototerapii, swieże kwiaty, kącik TV, WI-FI oraz kącik dla dzieci.

    Nasze gabinety dentystyczne posiadają wysokiej klasy fotele zabiegowe wyposażone w:
  • komfortowe dla pacjenta szerokie skórzane siedziska z 3 rodzajami masażu
  • kamery wewnątrzustne z monitorem spełniającym funkcję DVD szczególnie dla najmłodszych
  • ciche wiertarki dentystyczne bez charakterystycznego dźwięku turbiny
  • chromoterapia- elementy fotela przyjmują ulubiony kolor pacjenta
  • sedacja wziewna NO2 (tzw.gaz rozweselający łagodzący lęk podczas leczenia)


Sufity gabinetów zabiegowy pokryte są w całosci podswietlonymi widokami odwracającymi uwagę od wzbudzających lęk procedur medycznych, wpływających kojąco na podswiadomsć pacjenta (np. palm kokosowych i kolorowej mapy swiata). Ściany gabinetów wyposażone są również w widoki uspokajającej tropikalnej plaży oraz podwodnych raf koralowych.

Do dyspozycji pacjenta jest również niskodawkowa diagnostyka rentgenowska bez konieczności wstawania z fotela dentystycznego.

Prezentujemy Państwu przykładowy cennik z naszego Dental SPA. Dokładne ceny usług stomatologicznych są uzgodnione z lekarzem po uprzedniej konsultacji i badaniu diagnostycznym pacjenta.

tel.: 918511456
tel. kom.: 600311011
kontakt@dentalspa.szczecin.pl
www.dentalspa.szczecin.pl