Pokoje

Na hotelowych Gości czekają komfortowe pokoje jedno i dwuosobowe oraz przestronny  apartament z możliwością dostawki, wyposażone w mini bar, bezpłatne bezprzewodowe łącze internetowe, telewizję satelitarną, radio, telefon, łazienkę.Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację .

W cenie pokoju oferujemy śniadanie w formie stołu szwedzkiego z daniami zimnymi i gorącymi  ,wifi, bezpłatne korzystanie z sauny , bilarda oraz siłowni.

Ceny:

  • pokój jednoosobowy standard 210 PLN/doba
  • pokój dwuosobowy standard 260 PLN/doba
  • apartament 450 PLN / dla dwóch osób
  • pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania typu Delux(z dużym łóżkiem) 310PLN/doba
  • pokój dwuosobowy typu Delux ( z dużym łóżkiem) 360  PLN/doba
  • parking dozorowany, monitorowany 15zł/dobaPrzepływająca pod Hotelem rzeka Płonia swoim kojącym szumem sprzyja Państwa wypoczynkowi w przytulnych pokojach.

 Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Luksusowe pokoje