Oferty weselne 2016

Szanowni Państwo,
Zapraszamy serdecznie do organizowania w naszym hotelu przyjęć weselnych. Dla lepszego zobrazowania scenariusza weselnego przedstawiamy Państwu wnętrza naszych sal, w których odbywają się wesela. Organizujemy przyjęcia weselne do 80 osób.


Wejście do hotelu Sala główna (biesiadna)

Biesiada weselna odbywa się na sali głównej, która połączona jest z salą balową tzw. Salą Różaną, ze szklaną podłogą pod którą płynie rzeka Płonia (o pow. 80m2).
 

Sala balowa (Różana ze szklaną podłogą) Sala balowa (Różana - ze szklaną podłogą)

Biesiadujący na sali głównej goście widzą zabawę taneczną i słyszą muzykę na Sali Różanej albowiem obydwie te sale połączone są dużymi oknami, które na czas wesela są otwierane oraz dużymi przeszklonymi drzwiami.

Przejście z sali biesiadnej na salę balową
 

Sala główna (biesiadna) jest połączona również z tarasem, przerzuconym przez rzekę Płonię, na którym znajdują się meble ogrodowe, pozwalające biesiadnikom korzystać z uroków przepływającej wody a w przerwach odpoczywać.
 

Taras
 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą weselną na rok 2016. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego hotelu.

 

Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Restauracje szczecin: zakosztuj staropolskiej kuchni Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Restauracje szczecin: zakosztuj staropolskiej kuchni Hotele szczecin : poznaj jeden z najlepszych, jedyny Hotel na wodzie. Restauracje szczecin: zakosztuj staropolskiej kuchni

 

Przedstawiamy oferty na rok 2016 :

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!